Prekių katalogas

KOKYBĖS SERTIFIKATAI

 

« Dalyvaudama kokybės užtikrinimo procese, THERASCIENCE laboratorija garantuoja savo produktų atitikimą teisės aktams, užtikrina sveikatos ir etikos reikalavimus » 

 

 

 

 

« Žaliavų ir pakavimo elementų atranka ir patvirtinimas »

 

 

Vos tik atvežtos į gamyklas, žaliavos ir pakavimo elementai patikrinami karantine. Tada jiems taikoma griežta kokybės kontrolė, tikrinant fizikinius, cheminius ir mikrobiologinius analitinius kriterijus.  

 

 

 

 « ISO 22 000 - IFS - BRC sertifikavimas ir reguliarūs partnerių Europos gamyklų auditai »

 

Visose mūsų partnerių gamybos vietose laikomasi geros gamybos praktikos (GGP) ir RVASVT (rizikos veiksnių analizės ir svarbiųjų valdymo taškų) metodo, kuris leidžia nustatyti kritinius taškus kiekviename proceso etape ir juos kontroliuoti.  

 

 

  

  « Galutinių produktų kontrolė pagal organoleptinius, fizikinius, cheminius ir mikrobiologinius kriterijus »  

 

Mokslinių tyrimų ir plėtros skyrius, savo įsipareigojimų pagrindu laikydamas kokybę ir natūralumą, nuolat ieško novatoriškiausių, veiksmingiausių ir natūraliausių veikliųjų medžiagų ir biotechnologijų. 

 

 

 

 

  « Visi produktai kuriami Monake ir gaminami Europoje » 

 

 

 

 

 

 « Therasience maisto papildus Europoje rekomenduoja dinamiškas kelių tūkstančių sveikatos priežiūros specialistų tinklas »  

 

THERASCIENCE laboratorija yra Nacionalinės maisto papildų sąjungos "Synadiet" narė ir griežtai kontroliuoja, kaip taikomos jos rekomendacijos kokybės, informacijos ir saugumo vartotojui požiūriu. 

 

  • Prenumeruok mūsų naujienas

    Prenumeruok naujienlaiškį ir mūsų
    naujienas sužinok pats pirmas!
    Prenumeruoti