Prekių katalogas

Vertybės

 

THERASCIENCE laboratorija savo veiklos pagrindu laiko 6 pagrindines vertybes: inovacijas, kokybę, biologinį prieinamumą, efektyvumą, natūralumą ir kompetenciją. Šios tarpusavyje susijusios vertybės sudaro tapatybės pagrindą jomis vadovautis dirbant ir tobulėjant kasdien. Jau daugiau nei 20 metų THERASCIENCE labaratorijos sėkmės raktas yra gebėjimas nuolat pranokti save. 

 

INOVACIJOS

 

Inovacijos yra vienas iš pagrindinių "Laboratoire THERASCIENCE" rūpesčių. Kasdien atrasdami save iš naujo, nuolat tobulindami formules ir kurdami naujus produktus, sistemingai naudojasi naujausiais mokslo pasiekimais. Didžiausias to patvirtinimas - 2021 m. laimėtas "Prix de l'Innovation 2021" apdovanojimas, kurį atsiėmė THERASCIENCE daktaras Jean-Pierre'as Agarra'as.  Šis prestižinis apdovanojimas skiriamas už daugiau nei 20 metų inovacijas ir nuolatinius mokslinius tyrimus, siekiant kasmet sukurti daugiau nei dešimt naujų formulių ir nuolat tobulinti esamas formules.

 

 

KOKYBĖ, BIOLOGIŠKUMAS IR EFEKTYVUMAS 

 

Kokybės, biologinio tinkamumo ir veiksmingumo sąvokos yra neatsiejamos viena nuo kitos. Būtent šiais trimis nekintamais kriterijais yra nuolat vadovaujamasi renkantis priemones: 
 
- Naujoviškos patentuotos žaliavos (Cognizin®, Gutgard™, Pylopass™ ir t.t).
 
- Kokybiškos nepakeičiamosios riebalų rūgštys trigliceridų forma, žymimos etiketėmis Epax®, X.O® ir Flexitech®.
 
- Geriausios biologiškai aktyvios formos vitaminai ir mineralai.
 
- Augalai (ekstraktai ir milteliai), kruopščiai atrinkti ir originaliai kontroliuojami, atitinkantys griežtus bakteriologinius kriterijus, kurių ekstraktai titruojami siekiant optimalaus veiksmingumo.
 
- Mikrobiotos padermės, atrinktos atsižvelgiant į jų saugumą, atsparumą seilių, skrandžio, tulžies ir kasos sultims, gebėjimą augti žarnyne ir įrodytą teigiamą poveikį žmonėms. Visos padermės yra atskirai mikrokapsulėje, naudojant patentuotą Probio-Protect® procesą, kad būtų galima kontroliuoti jų išsiskyrimą žarnyne. Be to, jie supakuoti į skrandžiui atsparias kapsules (DR caps™), kad jų nesunaikintų skrandžio sultys.

 

NATŪRALUMAS 

 

Visiems produktams, pradedant veikliosiomis ir baigiant pagalbinėmis medžiagomis, sistemingai siūlomos natūralios formulės:
 
- Augalai, grybai, dumbliai, pažymėti High Quality Process® ženklu;
 
- Natūralios biologiškai aktyvios medžiagos;
 
- Natūralūs vitaminai, mineralai, mikroelementai;
 
- Atrinktos mikrobiotos padermės;
 
- Nepakeičiamosios riebalų rūgštys, kurioms suteiktas ženklinimas: Žuvų rūšys, kurioms suteiktos etiketės Alaskoméga®, ECO-Harvesting® ir Friend of sea® , garantuojančios ekologiškai atsakingą ir aplinkai nekenksmingą žvejybą.
 
- Be titano dioksido;
 
- Be dirbtinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų;
 
- Be GMO;
 
- Nepaveiktas spinduliuotės;
 
- Be aspartamo;
 
- Nėra koloidinio silicio;
 
- Neatlikta bandymų su gyvūnais;
 
- Kapsulės 100 % natūralios kilmės.
 
 
 

        

  

 

KOMPETENCIJA 

 

Daugiau kaip 20 metų THERASCIENCE labaratorija specializuojasi mokslinių tyrimų, kūrimo, gamybos ir prekybos srityse, kurios apima maisto papildus, fitoterapijos produktus, dietinius produktus skirtus antsvoriui mažinti bei produktus suteikiančius energijos sportininkams. Kompetencija apima 3 vienas kitą papildančias sritis:
 
1. Labaratorijoje veikia mokslinių tyrimų ir plėtros skyrius, farmacininkai ir inžinieriai rūpinasi žaliavų atranka, gamybos proceso formuluočių priežiūra ir atlieka produktų kontrolę.
 
2. Nepriklausomas ir daugiadisciplininis mokslinis komitetas, kurį sudaro universitetų profesoriai, mokslininkai, gydytojai, farmacininkai ir mitybos specialistai, savo patirtimi kuriantys naujas ir inovatyvias papildų formules. 
 
3. Viešojo ir privataus sektorių partnerystė (PPP) su didžiausiomis Prancūzijos valstybinėmis mokslinių tyrimų organizacijomis, tokiomis kaip CNRS (Nacionalinis mokslinių tyrimų centras), INRAE (Nacionalinis žemės ūkio, maisto ir aplinkos tyrimų institutas) ir INSERM (Nacionalinis sveikatos ir medicininių tyrimų institutas), kuri leidžia kurti naujoviškus preparatus ir maisto papildus, pagrįstus naujausiais patvirtintais mokslo pasiekimais.
 

 

 

 

 

  • Prenumeruok mūsų naujienas

    Prenumeruok naujienlaiškį ir mūsų
    naujienas sužinok pats pirmas!
    Prenumeruoti