Prekių katalogas

Kas mes esame?

 •  

    Mes atstovaujame Fiziomitybos koncepcijos įkūrėjos – Monako THERASIENCE laboratorijos - mokslininkų sukurtus produktus.Tai daugiau nei du dešimtmečius trunkanti nauja ir inovatyvi sveikatos priežiūros koncepcija, kai tiriami ir koreguojami klinikiniai, fiziologiniai ir biologiniai organizmo aspektai, įvertinus mikro ir makro elementų balansą. Atlikus tyrimus paaiškėjo, kad fiziomityba gali sumažinti simptomus ir apsaugoti nuo ligų išsivystymo, atsižvelgiant į kiekvieno individualius poreikius.

   
   
    Mes džiaugiamės ir didžiuojamės turėdami išskirtinę galimybę pristatyti produktus, kurie žengia pirmuosius žingsnius Lietuvoje. Tai aukščiausios kokybės maisto papildai, pagaminti iš natūralių medžiagų pagal mokslininkų sukurtas inovatyvias formules. Šių papildų veiksmingumas įrodytas klinikiniais tyrimais, o aukščiausia kokybė ir saugumas užtikrinamas kruopščiai kontroliuojant kiekvieną gamybos etapą – nuo žaliavos gavybos iki galutinio produkto.
   

   

    SIEKIAMYBĖ

  Išvengti rimtų ligų ir pastovių sveikatos nusiskundimų, skiriant didesnį dėmesį subalansuotai ir sveikai mitybai bei renkantis sveikesnį gyvenimo būdą.

   

  PROBLEMA

  Dažnai trūksta žinių ir patikimos informacijos šaltinių, o kartais ir noro suvokti, kaip išvengti sveikatos nusiskundimų ar rimtų ligų.

   

   

  MŪSŲ PAREIGA

  Pasakoti, šviesti ir suteikti kuo daugiau naudingos informacijos Jums, tam, kad jaustumėtės geriau.

   

  MISIJA

  Jūsų geresnė savijauta, apsauga nuo žalingų aplinkos veiksnių ir sveikas senėjimas.

   

   

  TIKSLAS

   Visų organizmui reikalingų mikro ir makro medžiagų trūkumą atstatyti kokybiškais maisto papildais.

   

   

 • Prenumeruok mūsų naujienas

  Prenumeruok naujienlaiškį ir mūsų
  naujienas sužinok pats pirmas!
  Prenumeruoti